Opiekunka dziecięca w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Opiekunka dziecięca w żłobku
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/24/0413
OBOWIĄZKI:
opieka nad dziećmi do lat 3
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

kurs kwalifikacyjny opiekunki dziecięcej

Miejsce pracy:

Trzebinia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie




PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Kierowca kat. B

Firma: SIXT Rent a Car
Lokalizacja: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie aut na wynajem/opieka nad flotą zgodnie z obowiązującymi procedurami Podstawienie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Polski i UE Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego...

Dodane: dzisiaj

Praktykant do Programu Praktyk – budownictwo drogowe

Firma: STRABAG Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Wsparcie w nadzorowaniu pracy grup sił własnych oraz firm podwykonawczych Kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną Przygotowywanie podstawowych dokumentów budowy, m.in. raportów z prac Wsparcie w prowadzeniu...

Dodane: dzisiaj