Opiekun osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0404
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Lokalizacja: Alwernia

karmienie, dbanie o higienę i otoczenie podopiecznych, pomoc w funkcjonowaniu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe, preferowane zawody medyczne

Dodane: 2024-04-26