Operator procesu prania

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Operator procesu prania
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3551
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn pralniczych, maglowanie, prasowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: dyspozycyjność


Wymagania inne:

praca w nocy

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Kontroler magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Niepołomice

Codzienna kontrola stanów magazynowych i załadunków; Prowadzenie dokumentacji w systemie SAP; Wykonywanie analiz i sporządzanie raportów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Uprawnienia: umiejętności manualne...

Dodane: 2021-06-19

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

DevOps Engineer

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

There are several scrum teams working on project tasks in Wroclaw & Zurich already. We are extending existing Team located in Wroclaw to support extended developing of business driven artifacts. We aim to hire the best people and give them maximum...

Dodane: dzisiaj

QA Automation Engineer (Cypress knowledge)

Firma: TeamQuest
Lokalizacja: Kraków

The execution and analysis of automation test results, Preparation of test plans and test scenarios, Maintenance, improvement and planning the evolution of test scripts and scenarios. At least 2 years of practical experience with tests automation...

Dodane: dzisiaj