Operator plotera tnąco-frezującego

Ogłoszenie numer: 7104990, z dnia 2022-06-24

Krakowska fabryka mebli biurowych i hotelowych
z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni:

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe
  • dobry stan zdrowia
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

  • umowę o pracę (pełny etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobre warunki pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Firma: LUX MED Sp. z o.o.

Praca w ramach opieki ambulatoryjnej w centrach medycznych LUX MED na terenie Krakowa. Możliwość wskazania preferowanej lokalizacji miejsca pracy. Zapraszamy do współpracy ! Podejmując z nami współpracę możesz liczyć m.in na: stabilne i...

Dodane: dzisiaj

Inżynier Budowlany - Laborant

Firma: SHM System Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Zakres obowiązków: Wykonywanie pomiarów w warunkach laboratoryjnych oraz na wyjazdach terenowych z wykorzystaniem światłowodowych technik pomiarowych; Analizowanie zgromadzonych danych pomiarowych (przygotowywanie różnego rodzaju wykresów,...