Operator maszyn

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-03-29/0651
OBOWIĄZKI:
- realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji, - przezbrajanie maszyn, - ustawianie iutrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych, - zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrolawytwarzanych produktów, - utrzymanie sprawności technicznej, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : zdolności manualno-techniczne

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego