Operator maszyn - montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
Obsługa procesu produkcji wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych, montaż wyrobów gotowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: sumienność, punktualność, chęć do pracy i dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu, umiejętność współpracy z zespołem

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce