Operator maszyn do obróbki skrawaniem

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/21/0221
OBOWIĄZKI:
odbiór detali z maszyny, liczenie detali, przenoszenie i układanie wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak


Wymagania inne:

Program dla osób do 30 r.ż.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Niepołomice

zapoznanie się z przepisami i regulaminem pracy oraz surowcem potrzebnym do produkcji,obiek dokumentacji-zlecenie nowe/ w trakcie/ wykonanepoznanie obsługi maszyn: tygiel (automat do sztancowani), sklejarko-składarka, krajarka Wymagania...

Dodane: 2021-04-07


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Programista .NET

Firma: Power Media
Lokalizacja: Kraków

Dla naszego klienta, będącego właścicielem ogólnopolskiej sieci hurtowni płyt i akcesoriów meblowych, poszukujemy osoby na stanowisko Programista .NET Dołączając do zespołu będziesz miał okazję pracować z doświadczonymi...

Dodane: wczoraj

Senior Software Engineer

Firma: Power Media
Lokalizacja: Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą w dziedzinie komunikacji/oprogramowania/wideo pomaga instytucjom takim jak straż pożarna,...

Dodane: wczoraj