Operator maszyn cnc

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Operator maszyn cnc
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0178
OBOWIĄZKI:

Operator maszyn CNC, programowanie frezarek.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: dowolny


Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi maszyn CNC

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Operator maszyn i urządzeń do obróbki drewna

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Sprawność manualna i fizyczna, obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna, ustawianie i konserwacja maszyn, klejenie i formatowanie tablic korkowych oraz magnetycznych, montowanie ram, pakowanie, siła fizyczna w związku z pakowaniem oraz...

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Senior .Net developer

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

Work with project business and system analysts to clarify the requirements and then implement them Participate in code reviews Enforce standards and best practices Participate in Agile SDLC Facilitate communication with both development team in...

Dodane: dzisiaj

Junior ServiceNOW Developer (Tools Analyst)

Firma: Capgemini
Lokalizacja: Kraków

About us Capgemini’s Cloud Infrastructure Services unit is a global team of technology experts and domain specialists that helps businesses from all around the world extract maximum business value from their IT investment and facilitates their...

Dodane: dzisiaj