Operator kalandra

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0521
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie towaru do sublimacji, zakładanie wałków z papierem wysublimowanym, oraz papieru przekładkowego, sprawdzanie jakości zwojów materiału przeznaczonych do kalandrowania. Sprawdzanie sprawności funkcjonowania zespołów kalandra: napędowego, dociskowego i regulacyjnego. Odbieranie wysublimowanego towaru z kalandra sprawdzanie jakości efektu kalandrowania w stosunku do żądanych parametrów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: praca w grupie, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie