Ogrodnik terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0218
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie terenu, wysiew nasion sadzenie i przesadzanie roślin, przycinanie roślin, nawożenie roślin, nawadnianie roślin, zakładanie i pielęgnacja trawników, usuwanie chwastów, wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku budowlanym , elektrycznym, ogrodniczym, ogólna wydolność fizyczna, pozytywne nastawienie do pracy, mile widziane prawo jazdy kat B. Miejsce pracy Bochnia oraz wg zleceń z dowozem, w godzinach od 07:00 - 15:00. Staż w ramach programu RPO WM VII

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni