Obchodowy Urządzeń Nawęglania

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Skawinie w obszarze Usług Bocznicowych.

Opis stanowiska

  • Obsługa urządzeń i transporterów taśmowych podających węgiel
  • Kontrola parametrów i wskaźników eksploatacyjnych urządzeń nawęglania
  • Rozładunek (obsługa) wagonów samowyładowczych
  • Doczyszczanie wagonów po rozładunku
  • Likwidacja awarii oraz zgłaszanie usterek
  • Prowadzenie dokumentacji techniczno-ruchowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki mechaniczne i elektryczne)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy
  • Otwartość i orientacja na klienta

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie

PODOBNE OGŁOSZENIA

Mechanik / elektromechanik

Firma: Emtor Spółka z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa znajomość mechaniki i elektryki

Dodane: wczoraj