Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0817
OBOWIĄZKI:
Realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

kwalifikacje nauczyciela wychowania przedszkolnego, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, punktualność, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce