Nauczyciel przedmiotu - technologia koszykarstwa-plecionkarstwa z przygotowaniem pedagogicznym i tyflopedagogicznym

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0884
OBOWIĄZKI:
Praca pedagogiczna z dziecmi niewidomymi i słabowidzącymi.12/18 etatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym i tyflopedagogicznym, kierunek zgodny z przedmiotem oraz posiada przygotowanie pedagogiczne; uprawnienia pedagogiczne i tyflopedagogiczne

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 808 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie