Nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skała
Numer: StPr/2024-10-17/2592
OBOWIĄZKI:
nauczyciel przedmiotów zawodowych- technik logistyk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym- kierunek nauczyciel przeedmiotów zawodowych logistycznych,umiejętność nauczania przedmiotów zawodowych logistycznych - technik logistyk

Miejsce pracy:

Skała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 033,26 do 1 245,26 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego