Nauczyciel klas pierwszych w szkole specjalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/21/0171
OBOWIĄZKI:
nauka i opeka nad dziećmi w pierwszej klasie szkoły specjalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

oligofrenopedagog mile widziany (nie jest to warunek konieczny), uprwanienia pedagogiczne mile widziane

Miejsce pracy:

Trzebinia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie