Monter, serwisant i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Monter, serwisant i urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Skała
Numer: StPr/21/0076
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie urządzeń dla klienta, montaż produktów, naprawa, serwis
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętność obsługi elektronarzędzi


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

pożądane uprawnienia spawacza

Miejsce pracy:

Skała


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka biurowa

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Liszki

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie okien, mycie podłóg, ścieranie kurzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: dokładność Uprawnienia: energiczność Wymagania inne: [Umiejętność 2] :...

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Skała Słomniki Żabno Szczucin

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Scala Developer [online recruitment]

Firma: TWO-UP DIGITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lokalizacja: Kraków

Job Description Salary: 16 000 - 30 0000 zł netto - B2B We are looking for a passionate Scala Developer to join our backend team. The ideal candidate will be an enthusiastic developer eager to learn and grow his/her skills in the field. We write...

Dodane: dzisiaj

Site Reliability Engineer [online recruitment]

Firma: TWO-UP DIGITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lokalizacja: Kraków

Job Description Salary - up to 18000 PLN We are looking for a passionate Site Reliability Engineer to join our platform team. Employees can work remotely Responsibilites: Continuous Deployment, automated rollback and failover Maintenence and...

Dodane: dzisiaj