Monter konstrukcji stalowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2049
OBOWIĄZKI:
Przygotowuje do montażu elementy stalowe lub ich zespoły w postaci słupów, belek, ościeżnic okiennych lub drzwiowych, bram, elementów stalowych dachu, a także stalowe elementy lub zespoły do zamontowania w konstrukcjach lądowych, Praca w delegacji (cały kraj + UE). Praca w dni wolne, zgodnie z zapotrzebowaniem pracodawcy. Około 160h/ miesiąc. Rozpoczęcie oraz zakończenie pracy o różnych porach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dobra organizacja pracy pod presją czasu
Uprawnienia: chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
Uprawnienia: pracowitość, punktualność, umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość rysunku technicznego.Nie jest wymagana, możliwość przyuczenia.Mile widziana znajomość j. ukraińskiego lub rosyjskiego z uwagi na pracę w brygadach polsko/ukraińsko/turkeministan/uzbekistam/kirgistan.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie