Monter konstrukcji stalowych

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie do naszego mobilnego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko MONTER konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • montaż gotowych produktów: odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej
  • praca w delegacjach w Polsce i stacjonarnie w Krakowie
  • dbałość o poprawną eksploatację elektronarzędzi
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • przestrzeganie zasad BHP
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziana:
  • znajomość rysunku technicznego
  • spawanie metoda TIG i MAG
  • doświadczenie w pracach montażowych
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie
  • niezbędne narzędzia i odzież ochronną
  • atmosferę współpracy i wsparcie kierownika działu
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe benefity z okazji świąt
  • pracodawca gwarantuje zakwaterowanie i dojazd
  • możliwość przyuczenia do zawodu