Monter-elektronik - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/21/0542
OBOWIĄZKI:
czytanie rysunku technicznego, dobór części potzrebnych do danego projektu, montaż części elektronicznych skąldających się na ekran dotykowy, sprawdzanie i testowanie sprzętu elektronicznego, nadawanie numerów i pakowanie sprzętu, serwis zepsutego sprzętu elektronicznego, montaż i instalacja sprzętu u klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: elektryk lub elektronik lub monter

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: elektryk lub elektronik lub monter

Miejsce pracy:

Trzebinia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie