Model

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Model
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2498
OBOWIĄZKI:
Prezentowanie wyrobów przemysłowych w fotografii (np. sesje zdjęciowe w plenerze lub studio)wykorzystywanej w czasopismach ilustrowanych lub na portalach internetowych; Prezentowanie wyrobów przemysłowych w filmach reklamowych (np. telewizja, kino, wideo, internet); Tworzy przyjemną i pozytywną, grecznie spełniając potrzeby klienta. Wykonywanie innych zadań pokrewnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa programu Microsoft
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office
Uprawnienia: analityczne myślenie, sprawność fiz.

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie