Mobile Developer – React Native lub Flutter

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do rekrutacji w roli Software Engineera – aplikacje mobilne (React native lub Flutter)

Projekt długoterminowy, Kraków/obecnie 100% zdalny (po covid w systemie hybrydowym)

Zadania w nowo tworzonym zespole:
  • Wdrażanie zaawansowanych modułów oprogramowania z wykorzystaniem React Native lub Flutter
  • Tworzenie i ulepszanie potoku programistycznego (opartego na platformie Azure) i środowiska testowego
  • Wzajemna weryfikacja kodu pod kątem zgodności z najlepszymi praktykami, wytycznymi projektowymi i standardami kodowania.
Profil:
  • Doświadczenie w platformach aplikacji, takich jak React Native czy Flutter
  • Umiejętności programowania aplikacji mobilnych (Android i / lub iOS) – ok 2 lata
  • Doświadczenie w językach skryptowych (JavaScript / TypeScript, Dart)
  • Doświadczenie i znajomość struktur danych, algorytmów i projektowania oprogramowania
  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie inżynierii oprogramowania, w tym środowisk kompilacji i testów automatycznych (znajomość usługi Azure DevOps to plus)
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń