Młodszy specjalista ds. obsługi klienta sklepów internetowych

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie wspierać działania Sklepów Internetowych oraz reagować na potrzeby klientów i ich zapytania.

W skład obowiązków wchodzą przede wszystkim:
  • obsługa sklepu internetowego,
  • telefoniczne i mailowe odpowiadanie na zapytania klientów,
  • realizacja zamówień, wymian, zwrotów oraz reklamacji,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej.

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera i swobodne poruszanie się w Internecie,
  • mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Internetu, uczestnictwo w projektach strategicznych firmy, szeroki przekrój zadań,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • świadczenia dodatkowe (dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakiet rekreacyjny, zniżki do wykorzystania w naszych salonach),
  • pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.