Młodszy Specjalista ds. finansów z j. niemieckim

Kraków

Interesujesz się ekonomią i finansami? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie? Zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do wyposażenia na "home office"
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok. 4500 brutto

zadania

  • monitorowanie codziennych procesów rozliczeniowych
  • wsparcie wewnętrznych i zewnętrznych audytów finansowych i biznesowych
  • zapewnienie terminowego tworzenia i wysyłania faktur do klientów
  • kontrola obszarów ryzyka w procesach finansowych
  • analiza i interpretacja danych
  • wsparcie działu w bieżących projektach
  • wsparcie procesów systemowych
  • utrzymywanie odpowiednich standardów i wytycznych dotyczących poszczególnych projektów

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2) i dobrej znajomości niemieckiego
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości będzie dodatkowym atutem
  • ogólna znajomość głównych procesów związanych z analizą i kontrola biznesu
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości programów Word, Excel i MS Outlook
  • umiejętności analitycznych i skupienia na rozwiązaniu problemu
  • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47