Młodszy analityk ds. jakości

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2109
OBOWIĄZKI:
Kontrola, monitoring i ocena jakości dostarczanych usług; znajomość produktów i klientów Google; odpowiadanie na reklamcje klienta; wsparcie merytoryczne zespołu doradców w obsłudze klienta; raportowanie blędów i praca nad usprawnianiem procesów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Min. 6 miesiący doświadczenia zawodowego na stanowisku recenzent treści, bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel, umiejętność raportowania i pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 107 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie