Młodszy analityk ds. finansowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2288
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi zgodnie z procedurami firmy. Współpraca z innymi zespołami. Przygotowywanie raportów zgodnie z wytycznymi. Prawidłowe procesowanie zgodnie z procedurami. Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości Excel.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (Ms Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Teams) oraz znajomość systemu WorkDay

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie