Menedżer

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/2317
OBOWIĄZKI:
Opracowanie strategii rozwoju; planowanie i realizowanie budżetów marketingowych; współpracowanie z firmami zewnętrznymi w ramach budowy i rozwoju marki; budowanie oraz umacnianie w świadomości klientów wizerunku danej marki; budowanie planów sprzedażowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

Gotowość do nauki nowych rzeczy. Pracodawca gwarantuje pracę na okres maksymalny - 3 lata z możliwością przedłużenia. Szukamy osoby gotowej do pracy, dyspozycyjnej i zorganizowanej. Znajomość języka rosyjskiego wymagana z uwagi na kontrahentów rosyjskojęzycznych, konieczność korespondencji w tym języku.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie