Menedżer rozwiązań it ds cyklu życia konsumentów

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1084
OBOWIĄZKI:
Tworzenie rozwiązań i planów działania wspierających strategie biznesowe, wyrażanie w jasny sposób spodziewanych wyników biznesowych, chronologii działań, zakresu obowiązków. Dostarczanie uzgodnionych rozwiązań poprzez prioretyzowanie pracy oraz intensywną współpracę z zespołem scrum.Aktywne uczestnictwo w wydarzeniach scrum of scrums. Przewodzenie zespołem (zespołami) scrum oraz dążenie do ulepszania i długoterminowej stabilności, zapewnianie możliwości skalowania i dostarczania pozytywnych wyników biznesowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: dyplom w dziedzinie nauk technologicznych. Doświadczenie zawodowe min. 3 l e t nie doświadczeni e zawodo we w tym doświadczenie nabyte w pracy na stanowisku Menedżer rozwiązań IT. Umiejętności: -wszechstronność, pewność siebie, posiadanie umiejętnościskutecznego realizowania projektów przy minimalnym wsparciu, -zdolności organizacyjne , umiejętność efektywnego prioretyzowania obowiązków w warunkach krótkiego terminu ich realizacji oraz wielości projektów, - dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, -zdolności przywódcze, - posiadanie wiedzy z zakresu reklamy i marketingu, - mile widziane będzie posiadanie certyfikatów takich jak: architekt aplikacji salesforce projektant architektury danych i zarządzania salesforce , projektant architektury integracji salesforce"

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 527 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie