Menedżer ds. modelowania ryzyka i analiz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0528
OBOWIĄZKI:
Budowa i monitoring ekono metrycznych modeli ilościowych i narzędzi przy wykorzystaniu języka programowania R; Przeglądanie i zarządzanie modelami ryzyka; Ocena poprawności i adekwatności różnych modeli orazprzeprowadzanie analiz wyników, wpływów oraz analiz porównawczych; Przeprowadzanie analiz implementacji w celu oceny ichpoprawności i stabilności; Wspieranie działań regulacyjnych.Wysokość wynagrodzenie nie mniej niż 14 540 PLN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: matematyka / finanse / e konomia. Doświadczenie zawodowe: 5 la t doświadczenia w pracy. Umiejętności: Znajomość języka programowania R; Bardzo dobra wiedza w zakresie tworzenia lub walidacji modeli ilościowych; Zdolność do pracy w globalnych zespołach z różnych obszarów organizacji; Wiedza z zakresu ryzyka i analizy danych; Znajomość języków obcych: język angielski poziom znajomości conajmniej B2

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 540 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie