Mechanik

Mechanik
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie oraz naprawa urządzeń i maszyn
  • Dbanie o prawidłową eksploatację sprzętu i jego utrzymanie techniczne
  • Zgłaszanie potrzeby zakupu części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji maszyn
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych wzmacniających efektywność produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane w specjalności mechanika, mechatronika lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość czytania schematów technicznych i dokumentacji maszyn
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera i programów używanych w serwisowaniu maszyn
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole