Manager/ka Sekcji Działu Międzynarodowego

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta - lidera w branży TSL, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: MAN/KRA/0221
Obowiązki:
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami,
  • budowanie i organizacja pracy zespołu,
  • planowanie i organizacja transportu,
  • optymalizacja kosztów transportowych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów.
Wymagania:
  • doświadczenie w spedycji międzynarodowej – min. 2 lata,
  • doświadczenie w działaniach handlowych,
  • kompetencje lub predyspozycje do zarządzania zespołem,
  • wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowe),
  • znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • znajomość innego języka obcego – mile widziana.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • pracę w płaskiej strukturze opartej na partnerstwie,
  • elastyczny wymiar czasu pracy,
  • nielimitowany urlop,
  • budżet integracyjny,
  • pozostałe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, karta rabatowa Lotos, grupowe ubezpieczenie na życie.