Manager

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0498
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów. Umowa zlecenie 80 godzin miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

RTR Team Lead [Rekrutacja prowadzona online]

Firma: Accenture Sp. z o. o.

Lokalizacja: Kraków

What will you do? Supervision over the operations of the RTR team and monitor teams adherence to client policies & procedures Coordinate completion of all RTR activities for applicable client entities in line with the contract, including ensuring...

Dodane: 2021-03-03


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Senior DevOPS Engineer (Transformation)

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

The candidate will expect to work with any global team on collaborative projects that advances aspects of their teams software development lifecycle. They will own and lead "forward deployed engineer" deployments with teams by identifying high value...

Dodane: wczoraj

Kosmetyczka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

wykonywanie manicure/pedicure, wymiar czasu pracy 80h/m-c Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Kurs Manicure Wymagania inne: znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie B1

Dodane: wczoraj