Manager ds. sprzedaży/ kierownik do spraw sprzedaży

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1902
OBOWIĄZKI:
Stanowisko kierownicze, zarządzanie, coaching i mentoring zespołu; udział w krótkoterminowym i długoterminowym planowaniu strategii organizacji; prowadzenie przeglądu wydajności zespołu; wsparcie w określaniu i przydzielaniu celów indywidualnych i zespołowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Wyższe (w tym licencjat), doświadczenie zawodowe: minimum dwuletnie doświadczenie w szeroko pojętej sprzedaży, umiejętności kierownicze, sprzedażowe, językowe, wysoka zdolność komunikacji interpersonalnej oraz pracy zespołowej. Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym oraz płynna znajomość jednego z wymienionych języków: niemiecki, czeski, rosyjski, arabski, rumuński, węgierski, turecki, hebrajski, francuski, norweski, szwedzki, słowacki, hiszpański, duński, włoski, holenderski, fiński.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie