Malarz

Firma SCHWINN POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń do malowania farbami ciekłymi i proszkowymi
  • praca na 2-3 zmiany

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub podstawowe
  • zdolności manualne
  • samodzielność , odpowiedzialność i rzetelność
  • doświadczenie w malowaniu farbami proszkowymi lub ciekłymi

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • umowę o pracę.