Magazynier

Ogłoszenie numer: 4362439, z dnia 2021-03-24

to firma o wieloletnim doświadczeniu w branży parapetów stalowych, PCV, aglomarmurowych oraz stalowych elementów giętych.

W związku z rozwojem, poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym oraz jakościowym
  • Dbałość o jakość stanu magazynowego
  • Utrzymywanie magazynu w należytym porządku

Wymagania

  • Chęć do pracy, solidność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych oraz obsługa pił do cięcia parapetów

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym
  • Możliwość pokrycia kosztów zdobycia uprawnień na obsługę wózka widłowego – po okresie próbnym