Magazynier

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków
  • Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru;
  • Przygotowanie oraz wydanie towarów;
  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
Nasze wymagania
  • Elastyczność czasu pracy;
  • Doświadczenie w obsłudze skanera magazynowego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę;
  • Kursy na wózki widłowe
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
  • Dobrą atmosferę w pracy;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie:
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • System wdrożenia pracownika;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze.

„Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne (np. pocztą tradycyjną bądź elektroniczną) do Agata Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Al. Roździeńskiego 93 (dalej „Administrator”) bądź poszczególnych salonów Agata, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora Twoich dodatkowych danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (m. in. przesłanym CV, wypełnianym formularzu, itp.) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, które to dane wykraczają poza zamknięty katalog określony postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do niej. Takimi dodatkowymi danymi mogą być - oczekiwane wynagrodzenie, zdjęcie w CV, jak również w sytuacjach gdy nie jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku – wykształcenie, kwalifikacje zawodowe bądź przebieg dotychczasowego zatrudnienia.”