Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Magazynier
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/24/0439
OBOWIĄZKI:
kompletowanie zamówień; ( przygotowanie towaru do wysyłki);realizacja zamówień zgodnie z dokuentacją; dbanie o porządek w magazynie; przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych i zwrotów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózka widłowego-magazynier

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku pracy - mile widziane. Godziny pracy: 6.00 - 14.00 oraz 9.00 - 17.00

Miejsce pracy:

Gdów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach