Magazynier

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2305
OBOWIĄZKI:
Praca w magazynie, przyjmowanie towaru.---Praca w godz. 6:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Znajomość branży mięsnej, możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Magazynier

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Magazynier zajmuje się organizacją, kontrolą i utrzymaniem porządku w magazynie. Przyjmuje, składowuje oraz wydaje towary zgodnie z obowiązującymi procedurami. Ponadto dba o prawidłowe oznakowanie i identyfikację towarów. Wymagania...

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Asystent klienta

Firma: PKO Bank Polski
Lokalizacja: Kraków

DZIEŃ DOBRY W PRACY W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry. Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny #ZajmijStanowisko: Asystent klienta (Kraków) W...

Dodane: dzisiaj

Taksówkarz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Prowadzenie samochodu zgodnie z przepisami ruchu drogowego.Zapewnienie bezpiecznej i wygodnej podróży pasażerom.Znajomość tras i miejscowości, aby skutecznie dowozić pasażerów do ich celu.Obsługa systemu płatności oraz wydawanie...

Dodane: wczoraj