Magazynier

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/2189
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie oraz wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym Wykonywanie prac związanych z prowadzeniem dokumentacji magazynowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Wózki widłowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 4 940 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Magazynierpomocnik magazyniera

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Lokalizacja: Proszowice

załadunek, rozładunek towaru, kodowanie towaru, sprawdzanie, wydawanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: wykształcenie minimum...

Dodane: 2024-05-06


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Monter podzespołów i zespołów elektronicznych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Montowanie podzespołów i zespołów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: techniczny Wymagania inne: Umiejętność montażu urządzeń elektronicznych

Dodane: wczoraj

Manikiurzystka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

wykonywanie manicure i pedicure. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Dodane: wczoraj