Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Magazynier
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/24/0207
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: azerski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

znajomość podstaw języka azerskiego konieczna ze względu na współpracę z zespołem cudzoziemców azersko języcznych

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce