Magazynier - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Magazynier - staż
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/21/0098
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów na magazyn, kontrola ilościowa i jakościowa, sporządzanie dokumentacji magazynowej, utrzymanie porządki i czystości na terenie magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

praca w zespole, komunikatywność

Miejsce pracy:

Trzebinia


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Magazynier - branża motoryzacyjna

Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o.

Lokalizacja: Kraków

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych...

Dodane: dzisiaj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Referent ds. Administracyjnych

Firma: Grupa ERBUD
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska: wykonywanie bieżących zadań administracyjno-biurowych obsługa kancelaryjna biura, prowadzenie dziennika korespondencji dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji administrowanie dokumentacją papierową oraz...

Dodane: dzisiaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma: Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie Wymagania: Wykształcenie minimum średnie...

Dodane: dzisiaj