Magazynier / Operator Wózka

Miejsce pracy: Niepołomice
OBOWIĄZKI
  • rozładunek / załadunek towarów
  • przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki
  • przyjmowanie dostaw na magazyn
  • utrzymanie porządku na hali / magazynie
  • udział w inwentaryzacjach
WYMAGANIA
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. „B"
OFERUJEMY
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • pakiet Multisport