Magazynier / Operator wózka widłowego z UDT (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kokotów
Nr ref.: MAG/KOK/0521
Obowiązki:
  • wydawanie i przyjmowanie towaru z magazynu,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • dbanie o terminowe wykonywanie zleceń.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – warunek konieczny,
  • umiejętność obsługi składu wysokiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • sumienność, zaangażowanie, komunikatywność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość uzyskania premii miesięcznej,
  • zmiany w godzinach 6-14, 14-22, 8-16 (również w weekendy),
  • zatrudnienie od zaraz.