Lider- analityk ds. rozwiązań biznesowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1921
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie i analiza wymagań: zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych, zarządzanie interesariuszami, doskonalenie i optymalizacja procesów biznesowych, koordynacja projektów: współpraca z kierownikami projektów, programistami i interesariuszami, zarządzanie ryzykiem, identyfikacja potencjalnych zagrożeń, zapewnienie jakości dostarczanych produktów, dokumentacja i raportowanie, kierowanie zespołem analityków biznesowych. Godziny pracy: 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: specjalista logistyki, ekonomista

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe na stanowisku analityk biznesowy min. 3 lata, zarządzanie zespołem, bardzo dobra obsługa komputera, dobra organizacja pracy, umiejętność koordynowania kilku zadań realizowanych równolegle, zdolności analityczne, asertywność, znajomość branży IT.Mile widziana znajomość języka angielskiego (biegle w mowie i piśmie) oraz języka rosyjskiego (biegle w mowie i piśmie) z uwagi na fakt, że czlonkowie zespołu oraz klienci firmy posługują się głównie językiem angielskim oraz rosyjskim oraz na język oprogramowania.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 22 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie