Lekarz Chirurg

Ogłoszenie numer: 4294855, z dnia 2021-03-09

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med powstało z myślą o osobach dbających o zdrowie i ceniących jego wartość. Jest to miejsce, w którym najważniejszy jest Pacjent.

Wykonujemy najwyższej jakości diagnostykę i leczenie, mamy holistyczne podejście do leczenia Pacjentów, zapewniamy kompleksową ofertę badań i lekarzy specjalistów.

Pragniemy nawiązać współpracę z

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Zakres udzielanych świadczeń: świadczenia ambulatoryjne oraz drobne zabiegi chirurgiczne niewymagające bloku operacyjnego dla pacjentów komercyjnych.

Forma prawna umowy: do uzgodnienia (preferowana umowa cywilno-prawna).

Wymagania

  • Prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Specjalizacja I albo II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii lub odbywanie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie chirurgii
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zabiegów lub specjalizacja w następujący dziedzinach: proktologia i/lub chirurgia onkologiczna

Oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy
  • Obecność i asystę pielęgniarską
  • Wpływ na cenę świadczenia medycznego