Laborant chemiczny

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2024-10-07/2509
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i pobieranie próbek do badań.Wykonywanie analiz chemicznych i pomiarów fizykochemicznych w laboratorium przy oczyszczalni ścieków.Wykonywanie odczynników, materiałów odniesienia.Wykonywanie analiza kontrolo- pomiarowych w laboratorium.Prowadzanie niezbędnej dokumentacji laboratoryjnej.Mycie szkła laboratoryjnego, utrzymywanie w czystości sprzętu laboratoryjnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, ochrona środowiska), umiejętności analityczne, komunikatywność, organizacja pracy, dokładność, sumienność.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego