Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Kucharz
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0205
OBOWIĄZKI:
-przygotowanie pisiłków i ich wydawanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wymagane badania sanitarno-epidemiologiczne, doświadczenie minimum 1 rok.

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Samodzielny kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Lokalizacja: Dobczyce

utrzymanie należytej czystości i porządku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych,- przygotowywaniu posiłków, przy użyciu wszystkich artykułów spożywczych wydanychdo kuchni,- dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych...

Dodane: 2024-05-02


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Starszy księgowy ds. zobowiązań

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Weryfikacja zgodności i kompletności dokumentów dotyczących rozliczeń pracowniczych niezbędnych do dokonania płatności na rzecz pracownika HSBCAnaliza faktur od kontrahentów po kątem zaksięgowania oraz do płatnościKsięgowanie faktur w...

Dodane: wczoraj

Taksówkarz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Taksówkarz prowadzi samochody osobowe TAXI o dopuszczalnej ilości miejsc siedzących do 9 łącznie z kierowcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B Wymagania inne:

Dodane: wczoraj