Kucharz / Kucharka

Ogłoszenie numer: 4772883, z dnia 2021-06-07

Restauracja Willa Fryderyka zatrudni

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Wymagania

  • doświadczenie

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kucharka / Kucharz

Firma: QLT Restaurant & Bar Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: odpowiedzialność za przygotowanie i realizację potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktu przestrzeganie norm i standardów obowiązujących w zakładzie dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu...

Dodane: 2021-06-17

Kierownik Ubezpieczeń Grupowych

Firma: Uniqa Polska S.A.

Twój zakres obowiązków: realizacja założonego planu sprzedaży; nawiązywanie kontaktów z klientami korporacyjnymi, prowadzenie negocjacji, mających na celu zawarcie umowy oraz budowanie pozytywnych, długofalowych relacji; współpraca z...

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia. Zakres obowiązków: Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg Analizy projektowe...