Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Księgowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0526
OBOWIĄZKI:
prowadzenie księgowości firm
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach



PODOBNE OGŁOSZENIA

Specjalista ds. kosztów funduszy inwestycyjnych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Przygotowywanie TER raportów; Przygotowywanie i korygowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów we współpracy z zespołami produkcyjnymi NAV; Przygotowywanie faktur za opłaty dotycząc SS fees i za zarzadzanie; Przygotowywanie raportów i...

Dodane: 2024-09-12


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Technik Farmaceutyczny

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz...

Dodane: dzisiaj

Specjalista ds. Relacji z Klientami Korporacyjnymi

Firma: LUX MED Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Twoją rolą będzie: Utrzymanie obecnego portfela grupy, podwyższanie marży i zwiększanie przychodu na Kliencie na poziomie wyznaczonym przez przełożonego; Prowadzenie obsługi posprzedażowej, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji z...

Dodane: dzisiaj