Księgowy - kadrowy/a

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Księgowy - kadrowy/a
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0507
OBOWIĄZKI:
prowadzenie książek przychodów i rozchodów oraz sprawy kadrowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Przedstawiciel handlowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Lokalizacja: Proszowice

Sprzedaż i promocja towarów firmy na powierzonym terenie Prowadzenie firmowych programów promocyjnychDbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedażEgzekucja ustaleń centralnych,Budowanie długotrwałych...

Dodane: 2021-03-06

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

EMEA Risk Manager

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

The role: Aon is currently looking for a qualified Risk Professional for the role of the EMEA Risk Manager. In this job you will provide the Regional Risk Director and the region’s businesses with a strong risk management culture, framework and...

Dodane: dzisiaj

M&A Project Analyst - Transaction Solutions

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Aon is currently recruiting a Project Analyst to join Aon’s M&A and Transaction Solutions (“AMATS”) team in Krakow, Poland. The AMATs team is a combined practice of Risk and Insurance, Human Capital, Transaction Solutions and Cyber experts...

Dodane: dzisiaj