Księgowy ds. zobowiązań

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1109
OBOWIĄZKI:
1. Weryfikacja zgodności i kompletności dokumentów dotyczących rozliczeń pracowniczych niezbędnych do dokonania płatności na rzecz pracowników2. Analiza faktur od kontrahentów po kątem zaksięgowania oraz do płatności3. Księgowanie faktur w systemie oraz procesowanie ich płatności 4. Analiza korespondencji przychodzącej i wychodzącej dotyczącej faktur5. Rozwiązywanie problemów związanych z procesami obiegu dokumentów w firmie w zakaresie faktur oraz rozliczeń pracowniczych 6. Rozliczanie faktur z zamówieniami i/lub płatnościami7. Sprawdzanie podwójnych faktur w systemie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: księgowość i finanse. Doświadczenie zawodowe:min. 3 lata doświadczenia pracy na stanowisku księgowego w obszarze należności w firmie międzynarodowej. Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie